Zadzwoń 693 33 66 33

Kurs ekspresowy

Ekspresowy kurs prawa jazdy - PoznańEkspresowy kurs prawa jazdy - Poznań

OSK Bajka zaprasza wszystkich, którym prawo jazdy jest potrzebne „na wczoraj” do wzięcia udziału w specjalnie przygotowanym szkoleniu, jakim jest kurs ekspresowy. Kandydaci na kierowców podczas szkolenia mogą uczestniczyć w szkoleniu w systemie weekendowym lub e-learningowym.

Kurs ekspresowy pozwala na ustalenie indywidualnych lekcji z części praktycznej z instruktorem, jeszcze przed przystąpieniem do kursu. Dzięki temu przyszły kierowca zyskuje gwarancję ukończenia szkolenia nawet w dwa tygodnie. Przed przystąpieniem do szkolenia, jakim jest nauka jazdy, istotne jest, aby odpowiednio przygotować harmonogram lekcji w ruchu drogowym w celu uniknięcia terminów już zajętych.  Przed rozpoczęciem nauki prosimy o zgłaszanie się osobiście lub kontakt telefoniczny w celu sprawdzenia terminów szkoleń.

Ekspresowy kurs prawa jazdy – dopasowany do potrzeb kursanta

Przed rozpoczęciem kursu ekspresowego konieczne jest wykonanie badań lekarskich oraz wyrobienie Profilu PKK w Wydziale Komunikacji względem miejsca zamieszkania. Kolejnym etapem jest wybór metody zajęć teoretycznych:

  • uczestniczenie w weekendowych zjazdach, a następnie w jazdach, które kończą się egzaminem wewnętrznym z zakresu wiedzy teoretycznej oraz praktycznej.
  • jeżeli kursant wybrał e-lerning, konieczne jest po wyrobieniu Profilu PKK, zgłoszenie się do WORD, gdzie kursant przystępuje do zdania egzaminu z wiedzy teoretycznej. Po uzyskaniu pozytywnego wyniku kursant przystępuje do zajęć z pierwszej pomocy w OSK Bajka, a następnie do 30-godzinnego szkolenia praktycznego. Na koniec szkolenia kursant przystępuje jedynie do egzaminu wewnętrznego z praktyki, gdyż egzamin teoretyczny został już wcześniej zaliczony w WORD.

Przyspieszony kurs prawa jazdy

Przyśpieszony kurs prawa jazdy umożliwia szybkie podejście do egzaminu i zyskanie w krótszym niż tradycyjnie czasie, uprawnień do prowadzenia pojazdem. Jeśli nagle potrzebujesz prawa jazdy do pracy lub z innych powodów, szybki kurs prawa jazdy jest idealnym rozwiązaniem. Przyśpieszony kurs prawa jazdy to indywidualne i najszybsze szkolenie, w którym realizujemy cały program szkolenia w ciągu zaledwie kilkunastu dni. Kurs wymaga od kursanta wzmożonego zaangażowania i dyspozycyjności, ale dzięki temu szybciej zdobędziesz prawo jazdy.

Kurs ekspresowy – Poznań OSK Bajka

W celu zapisania się na ekspresowy kurs prawa jazdy prosimy zgłaszać się do jednego z trzech naszych oddziałów. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy także do kontaktu telefonicznego. Zapraszamy też do skorzystania z kursu na kategorię A, kursu na kategorię A1  oraz kursu na kategorię B.