Zadzwoń 693 33 66 33

Jazdy doszkalające

Dodatkowe jazdy doszkalające w Poznaniu | PoznańJazda samochodem to umiejętność, którą należy wytrenować i tylko praktyka pozwala uzyskać odpowiednie kwalifikacje. Aby nauka była skuteczna, jazdy doszkalające powinny odbywać się pod okiem doświadczonego instruktora, który nie tylko przygotuje kursanta do egzaminu na prawo jazdy, ale także przekaże mu wiedzę przydatną po uzyskaniu uprawnień do kierowania pojazdem. W naszej szkole prowadzone są jazdy doszkalające w Poznaniu. To pozwalające lepiej się przygotować do egzaminu lub poprawić styl jazdy dodatkowe lekcje. OSK Bajka znajduje się na terenie miast Poznań i tu dysponujemy specjalnie przygotowanym placem manewrowym, na którym odbywają się również jazdy doszkalające.

Dodatkowe jazdy – Poznań

Zdanie egzaminu na prawo jazdy nie zawsze oznacza, że osoba taka jest dobrze przygotowana do samodzielnego prowadzenia samochodu. Jazdy doszkalające skierowane są do tych kierowców, którzy mimo zdobycia uprawnień do kierowania pojazdem nie czują się na  tyle pewnie, by wyjechać na ulicę. Nasz instruktor przeprowadzi z Państwem dodatkowe jazdy, aby nauczyć, jak poradzić sobie na drodze w razie wystąpienia niestandardowych sytuacji. Jazdy doszkalające w Poznaniu organizujemy także dla osób, które dopiero przygotowują się do zdania egzaminu i chcą skorzystać z dodatkowych lekcji, aby uniknąć konieczności powtarzania egzaminu na prawo jazdy.

Co dają jazdy doszkalające?

Dla osób, które nie czują się zbyt pewnie za kierownicą oraz chcą poprawić styl prowadzenia auta, dodatkowe jazdy to najlepsze rozwiązanie. Zajęcia takie dopasowane są do potrzeb konkretnego kursanta, który ma możliwość zadecydowania, co na drodze sprawia mu największą trudność i przećwiczyć ten manewr z instruktorem. Jazdy doszkalające pozwalają też wyeliminować błędy popełniane podczas kierowania pojazdem oraz nauczyć młodego kierowcę, w jaki sposób radzić sobie z trudnymi sytuacjami na drodze lub podczas niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Zapraszamy na jazdy doszkalające w Poznaniu. Zapewniamy indywidualne podejście oraz pomoc doświadczonych instruktorów.