Zadzwoń 693 33 66 33

Jazdy doszkalające

Jazdy doszkalające - Dodatkowe Jazdy Poznań

Dodatkowe jazdy doszkalające w PoznaniuJazda samochodem to umiejętność, którą należy wytrenować i tylko praktyka pozwala uzyskać odpowiednie kwalifikacje. Aby nauka była skuteczna, jazdy doszkalające powinny odbywać się pod okiem doświadczonego instruktora, który nie tylko przygotuje kursanta do egzaminu na prawo jazdy, ale także przekaże mu wiedzę przydatną po uzyskaniu uprawnień do kierowania pojazdem. W naszej szkole prowadzone są jazdy doszkalające w Poznaniu. To pozwalające lepiej się przygotować do egzaminu lub poprawić styl jazdy dodatkowe lekcje. OSK Bajka znajduje się na terenie miast Poznań i tu dysponujemy specjalnie przygotowanym placem manewrowym, na którym odbywają się również jazdy doszkalające.

Dodatkowe jazdy – Poznań

Zdanie egzaminu na prawo jazdy nie zawsze oznacza, że osoba taka jest dobrze przygotowana do samodzielnego prowadzenia samochodu. Jazdy doszkalające skierowane są do tych kierowców, którzy mimo zdobycia uprawnień do kierowania pojazdem nie czują się na  tyle pewnie, by wyjechać na ulicę. Nasz instruktor przeprowadzi z Państwem dodatkowe jazdy, aby nauczyć, jak poradzić sobie na drodze w razie wystąpienia niestandardowych sytuacji. Jazdy doszkalające w Poznaniu organizujemy także dla osób, które dopiero przygotowują się do zdania egzaminu i chcą skorzystać z dodatkowych lekcji, aby uniknąć konieczności powtarzania egzaminu na prawo jazdy.

Co dają jazdy doszkalające?

Dla osób, które nie czują się zbyt pewnie za kierownicą oraz chcą poprawić styl prowadzenia auta, dodatkowe jazdy to najlepsze rozwiązanie. Zajęcia takie dopasowane są do potrzeb konkretnego kursanta, który ma możliwość zadecydowania, co na drodze sprawia mu największą trudność i przećwiczyć ten manewr z instruktorem. Jazdy doszkalające pozwalają też wyeliminować błędy popełniane podczas kierowania pojazdem oraz nauczyć młodego kierowcę, w jaki sposób radzić sobie z trudnymi sytuacjami na drodze lub podczas niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Jazdy doszkalające dla osób posiadających prawo jazdy

OSK Bajka prowadzi zajęcia doszkalające dla osób posiadających już prawo jazdy. Kurs przeznaczony jest dla wszystkich chętnych osób, które chcą podnieść swoją wiedzę teoretyczną i zdolności praktyczne. Jazdy doszkalające dla osób posiadających prawo jazdy to szkolenie kierowane przede wszystkim do osób:

  • mających niewielkie doświadczenie w prowadzeniu samochodu,
  • niepewnie czujących się za kierownicą,
  • chcących nabrać doświadczenia w ruchu miejskim,
  • chcących nabrać doświadczenia w ruchy w niesprzyjających warunkach – okres zimowy,
  • będących po przerwie w prowadzeniu pojazdów.

Zapraszamy na jazdy doszkalające w Poznaniu. Zapewniamy indywidualne podejście oraz pomoc doświadczonych instruktorów. Zapraszamy też do skorzystania z szkoleń okresowych oraz ekspresowego kursu na prawo jazdy.