Zapisy na prawo jazdy Poznań - kat B, A, C, D | OSK Bajka

Kurs prawo jazdy

Większości z nas kurs prawo jazdy kojarzy się wyłącznie ze stresem, wyrzeczeniami oraz z dużymi nakładami finansowymi związanymi z samym kursem, jak i zdaniem egzaminu państwowego. Niektórzy obawiają się także niemożliwych do spełnienia wymagań instruktora. Zupełnie bezpodstawnie. W naszej szkole OSK Bajka stawiamy na przyjazną atmosferę, efektywny sposób nauki oraz pełne bezpieczeństwo, a przede wszystkim – przystępne terminy oraz dobre warunki współpracy. Zapraszamy na zapisy!

Jak zapisać się na kurs prawo jazdy w naszym ośrodku OSK Bajka?

Dla wielu osób odpowiedź na pytanie, jak zrobić prawo jazdy, sprowadza się do zapisania się w jednym z wielu środków szkolenia kierowców i w ostatecznym rozrachunku do zdania egzaminu państwowego, tuż po pozytywnym przejściu egzaminu wewnętrznego. Niestety proces ten jest nieco trudniejszy i bardziej angażujący. Jeszcze przed wybraniem się do nas, każdy kandydat na kierowcę, w związku ze zmianami z 2014 roku, powinien wykonać kilka kroków samodzielnie. W celu uzyskania prawa jazdy, a w zasadzie możliwości zapisania się na kurs na prawo jazdy, powinieneś:

  • Uzyskać numer PKK – numer PKK (Profilu Kandydata na Kierowcę) uzyskuje się w wydziale komunikacji odpowiednim dla swojego miejsca zamieszkania. Numer jest unikalny i precyzyjnie opisuje jedną, konkretną osobę i to właśnie nim posiłkuje się kandydat w trakcie całego procesu uzyskiwania prawa jazdy. Warto mieć go zawsze przy sobie.
  • Udaj się do lekarza badającego kandydatów na kierowców – nie musisz szukać go samodzielnie. Współpracujemy w ośrodku OSK Bajka z wieloma lekarzami wydającymi opinie na temat zgodności zdrowia fizycznego i psychicznego z wymogami związanymi z prowadzeniem pojazdów mechanicznych. Zapraszamy do kontaktu – chętnie przekażemy na ten temat więcej informacji telefonicznie i mailowo.
  • Zapisz się na kurs prawo jazdy w OSK Bajka – to ostatni krok, upoważniający kandydata na kierowcę do rozpoczęcia kursu, czyli procesu starania się o uzyskanie prawa jazdy uprawniającego do poruszania się samochodem po drogach publicznych. Poznasz wszystkie tajniki jazdy, aktualnie obowiązujące przepisy oraz wiele pułapek, które czekają na nieświadomych zagrożenia kursantów. Przygotujemy Cię na egzamin teoretyczny, a w razie potrzeby – skierujemy na jazdy doszkalające, które nieco podniosą Twoje umiejętności.

Cały proces nie powinien zająć więcej niż kilka tygodni. Zdarzają się jednak pewne poślizgi, przez które czas ten może się wydłużyć, dlatego zachęcamy do kontaktu z nami tuż po uzyskaniu numeru PKK.

Kurs na prawo jazdy – dlaczego u nas?

W naszym ośrodku OSK Bajka nie uznajemy żadnych półśrodków i kompromisów, dlatego realizujemy wyłącznie najwyższej klasy kursy, prowadzone przez wyselekcjonowanych przez nas instruktorów nauki jazdy, którzy cechują się ogromną wiedzą, lecz także przyjaznym podejściem. Odwiedzając nasz ośrodek szkolenia kierowców OSK Bajka, możesz liczyć na:

  • Pełen profesjonalizm – doskonale wiemy, że przygotowania do egzaminu państwowego są bardzo trudne i stresujące, dlatego cały proces realizujemy ze zwróceniem szczególnie dużej uwagi na oczekiwania kursantów. Przygotujemy do egzaminu teoretycznego i praktycznego w przyjazny i miły sposób, aby żaden kursant za kierownicą nie czuł się niepewnie i niebezpiecznie, np. podczas pokonywania szczególnie wymagających rond i skrzyżowań.
  • Ogromną wiedzę – dla nas prawo jazdy kat. B oraz każdej innej nie ma żadnych tajemnic. Od lat zgłębiamy wiedzę i przeprowadzamy wewnętrzne szkolenia dla naszych instruktorów specjalnie po to, aby zawsze dysponowali najświeższą wiedzą z zakresu prawa o ruchu drogowym.
  • Profesjonalną technikę jazdy – w naszej firmie realizujemy nie tylko wewnętrzny egzamin praktyczny czy teoretyczny – możesz także liczyć na nauczenie się techniki jazdy, dzięki której płynnie i dynamicznie ruszysz pod każde wzniesienie. Uczymy płynnej jazdy, pomagamy w obniżeniu spalania, a nawet udzielamy pomocy związanej z prawidłowym zachowaniem się w razie nagłego zagrożenia.
kurs prawo jazdy

Prawo jazdy – kurs dla każdego

W naszej firmie na kursy prawo jazdy może się zapisać każdy, kto spełnia niezbyt rygorystyczne wymogi stawiane przez prawo. Przyjmujemy osoby mieszkające w Polsce przynajmniej od 185 dni, które chcą zdać prawo jazdy po raz pierwszy lub rozszerzyć zakres swoich uprawnień o kolejne kategorie. Każdy zainteresowany może zapisać się u nas na:

W rezultacie oferujemy pełen zakres kursów, przeznaczonych zarówno dla zwykłych obywateli naszego kraju, jak i dla kierowców zawodowych, którzy prawo jazdy wykorzystają do uzyskania lepiej płatnej pracy.

kurs na prawo jazdy

Jak zapisać się na prawo jazdy, aby móc zacząć tak szybko, jak to możliwe?

Prowadzimy zapisy na prawo jazdy przez cały rok, dlatego zadzwoń do nas lub napisz tak szybko, jak tylko uzyskasz numer PKK. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, abyś zrobił to wcześniej – telefonicznie lub mailowo poinstruujemy Cię, jak wypełnić i gdzie złożyć wniosek o nadanie rzeczonego numeru i co zrobić w nim dalszych krokach.

Prawo jazdy – jak zacząć współpracę z naszą firmą?

Aby rozpocząć współpracę z naszą firmą, skontaktuj się z nami, uzgodnij odpowiednie terminy i zadaj nam dla siebie najważniejsze pytania, które być może rozwieją wiele wątpliwości początkującego kierowcy. Realizujemy kurs prawa jazdy w Poznaniu, w Krakowie i wielu innych miastach – zawsze jednak zgodnie z naszymi wewnętrznymi wytycznymi.

zapisy na prawo jazdy

Prawo jazdy krok po kroku – zapraszamy do współpracy już dziś!

Prawo jazdy upoważnia do prowadzenia samochodów po drogach publicznych, dlatego obecnie stanowi realny wymóg do sprawnego poruszania się po mieście oraz poza nim. Uzyskanie dokumenty nieco trwa, zawsze jednak w naszym ośrodku proces ten przebiega w doskonałej atmosferze. Każdego kursanta traktujemy indywidualnie i poświęcamy mu tyle czasu, ile potrzebuje na wykonanie konkretnych manewrów czy zrozumienie przepisów drogowych. Gwarantujemy pełen profesjonalizm naszych instruktorów. Zachęcamy do kontaktu już dziś!

Awesome Image

Formularz aplikacyjny